Aktuális lehetőségeink

Ügyfélszolgálati munkatárs

Budapest
Teljes munkaidő
Főbb feladatok, munkák:
  • Telefonon és e-mailben érkező kérdésekben segítség nyújtása megbízóink ügyfelei részére (betanulási idő-és tananyag is biztosított),
  • Az állandó projektekhez tartozó kimenő hívások indítása (nem telesales)
  • Magyar, angol nyelvű hívások fogadása
  • Munkakörhöz kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Munkád minőségére legyél igényes és precíz
  • Jó kommunikáció szóban és írásban
  • Magabiztos számítógép használat
  • Legalább középfokú végzettség
  • Pozitív hozzáállás
  • Angol nyelv ismerete
Amit kínálunk:
  • 8 órás munkaidő
  • Képzési idő alatt is teljes fizetés
  • Stabil cégháttér, világos, légkondicionált iroda a XII. kerület nyugodt zöldövezetében
  • Fiatalos csapat, tényleg jó fej kollégák, a nyári időszakban minden második pénteken grillezés az iroda saját kertjében, korlátlan kávé fogyasztás,
  • gyakori és jó hangulatú csapatépítő programok egész évben
  • Fix havi fizetés (nem jutalékos)